Adı Sevgi 1.Bölüm 6. Fragmanı
Adı Sevgi 1.Bölüm 6. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Adı Sevgi dizisinin ilk bölümü 13 Mart Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

8kw51
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Adı Sevgi dizisi, hayallerinin ve umutlarının peşinden koşan mesleğine aşık genç bir öğretmenin, kararlılık, sevgi ve fedakarlıkla verdiği amansız mücadeleyi, öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.Gerçek yaşamda örneklerine sıkça rastladığımız toplumsal sorunlara vurgu yapan “Adı Sevgi”, etkileyici hikayesiyle büyük beğeni toplayacak, kısa sürede izleyicilerin gözdesi olacak.Başarılı dizilerle adından söz ettiren ATV ekranlarında Adı Sevgi dizisi izleyicilerle buluşmak üzere gün sayıyor. Koliba Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’i görüyoruz. Asla yalnız yürümeyeceksin sloganı ile dikkatleri üzerine çeken Adı Sevgi dizisinde öğrencileri için her şeyi göze alan genç bir öğretmenin, kararlılıkla, sevgiyle ve fedakarlıkla öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişim anlatılıyor.

Related Post