Adı Sevgi 1.Bölüm Fragmanı
Adı Sevgi 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Adı Sevgi dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

rdkh0
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Başarılı dizilerle adından söz ettiren ATV ekranlarında Adı Sevgi dizisi izleyicilerle buluşmak üzere gün sayıyor. Koliba Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’i görüyoruz. Asla yalnız yürümeyeceksin sloganı ile dikkatleri üzerine çeken Adı Sevgi dizisinde öğrencileri için her şeyi göze alan genç bir öğretmenin, kararlılıkla, sevgiyle ve fedakarlıkla öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişim anlatılıyor.

Related Post