Adım Farah 1.Bölüm 3. Fragmanı
Adım Farah 1.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Adım Farah dizisi yeni bölümüyle 1 Mart Çarşamba günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Adım Farah dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ülkesinden kaçmak zorunda kalan ve yasa dışı şekilde oğluyla birlikte hayatta kalmak için mücadele eden Farah’ın (Demet Özdemir) istemeden şahit olduğu bir cinayet ve aynı gece tanıştığı Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile kesişen hayatları artık sonsuza dek değiştirecektir…

O3 Medya tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken, senaryosu Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur tarafından kaleme alınmaktadır. Dizide ayrıca Demet Özdemir ile Engin Akyürek’in yanısıra Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk, Mustafa Avkıran ve ve Ali Sürmeli gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post