Adım Farah 13.Bölüm Fragmanı
Adım Farah 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Adım Farah dizisi yeni bölümüyle 24  Mayıs Çarşamba akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Adım Farah dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Farah Mehmet’ten Kerimşah’ın donörünü öldürenin Ali Galip olduğunu öğrenir. Ama Tahir’e söylerse bunun yol açacağı sonuçlardan korkar ve bu gerçeği Tahir’den gizlemeye karar verir. Tahir ise donörü öldürenin peşine düşmüştür. Diğer taraftan Mehmet vasıtasıyla bulacağı bilgilere ihtiyaç duyar ve iki adam ilk kez ortak bir düşmanın peşine düşerler. Ak Kuzu Kara Kuzu organizasyonunu açığa çıkartmaya bir adım daha yaklaşırlarken; Ali Galip ve Orhan ise bu tehlikenin farkındadırlar.

Mehmet’in baskısıyla iş birliği yapmaya mecburen kalan Farah için, artık tek hedef vardır, bütün her şeyi geride bırakıp Tahir ve oğluyla uzaklara gitmek. Bu planına Tahir’in de sıcak bakmasıyla iki sevgili için umut dolu bir gelecek ufukta görünür. Ancak Tahir’in Kerimşah’ın kurtulmasıyla ilgili önceden attığı adımla ulaştığı bilgi, onu vicdanı bir ikilemde bırakır. Ya Kerimşah için umut olacak bu bilgiyi Farah’la paylaşacak, ya da Kerimşah’ın geleceğiyle kumar oynayıp Farah’la hayal ettiği geleceğe yürüyecektir. Tahir bu ikilemle uğraşırken kontrolü dışında gelişen yeni bir problemin de fitilini ateşlemiş, uyuyan bir devin uyanmasına yol açmıştır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post