Aile 1.Bölüm 3. Fragmanı
Aile 1.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV’nin merakla beklenen Aile dizisi ilk bölümüyle yakında ekrana gelecek

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Aile dizisi ne zaman başlayacak

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

AİLE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizinin özgün senaryosu Hakan Bonomo tarafından kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı bir araya getiren iddialı dizide ayrıca Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Utebay ve Yüsra Geyik gibi ekranların sevilen isimleri yer alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post