Aldatmak 1.Bölüm Fragmanı
Aldatmak 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Aldatmak dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Fragman

foql5
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Aldatmak dizisinde efsane isimler bir araya geliyor. TIMS&B tarafından ATV ekranları için hazırlanan dizi çarpıcı hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vuracak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu otururken, senaryosu Yıldız Tunç tarafından kaleme alınıyor. Merakla beklenen, güçlü öyküsüyle yeni sezonda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim ve Caner Şahin gibi başarılı oyuncular yer alıyor.Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.

Related Post