Aldatmak 30.Bölüm 2. Fragmanı
Aldatmak 30.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Aldatmak dizisi yeni bölümüyle 11 Mayıs Perşembe günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı Aldatmak dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ALDATMAK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mualla söyledikleriyle Güzide’nin bütün dünyasını alt üst eder. Kızını yalnız bırakmamaya kararlı olan Güzide bir çıkış yolu bulmak için harekete geçer. Oylum, annesinin desteğini arkasında hissetmesiyle birlikte ailesine sıkıca kenetlenir. Güzide ve çocukları çözüm arayışındayken, ailesini yeniden kazanmak isteyen Tarık’tan onlara büyük bir yardım gelir. Ancak bu yardım, Sezai’nin pek hoşuna gitmeyecektir.

Sezai, Tarık ile ilgili öğrendiklerinden sonra geçmişin hesabını kapatmak için soluğu onun yanında alır. Güzide, Ozan ve Oylum buldukları çözüm yolu için büyük bir plan kurarlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post