Alparslan Büyük Selçuklu 41.Bölüm Fragmanı
Alparslan Büyük Selçuklu 41.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümüyle 9 Ocak Pazartesi günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Barış Arduç’un başrollerinde yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Alparslan kurduğu tertip ile Yınal ve Besasiri’nın iş birliğini ortaya çıkarmış ve her ikisini de Sultan Tuğrul’un önüne atmıştı. Yınal yine affedilecek mi, yoksa onun için yolun sonu mu? Yınal, Tuğrul’un hükmüne boyun eğip kaderine razı olacak mı, yoksa bir çıkış yolu mu arayacak? Yınal ile beraber yakalanan Besasiri’nın akıbeti ne olacak? Tuğrul’un yanına koyduğu Celal, Besasiri’ye yardım edebilecek mi? Seferiye, babası Arslan Yusuf ile buluşmaya gitmişti. Arslan Yusuf, Grigor’un planı neticesinde Seferiye’yi tuzağa çekmiş ve bunu başarmıştı. Grigor, Seferiye’yi ele geçirerek Selçuklu’ya karşı elini güçlendirecek. Seferiye kaçmayı başarabilecek mi, yoksa Grigor’un eline mi düşecek? Seferiye’nin bu zor durumdan kurtulması için Alparslan neler yapacak? Seferiye’ye böyle hain bir tuzak kuran Arslan Yusuf’un akıbeti ne olacak? Celal yaralanmış, yatağa düşmüştü. Altuncan Hatun onu ziyarete geldiğinde Celal’ın “Anne” sözünü duymuş ve şok olmuştu. Celal kendini ifşa edecek ve Altuncan gerçeği öğrenecek mi?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post