Ateş Kuşları İlk Tanıtım Fragmanı
Ateş Kuşları İlk Tanıtım Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ateş Kuşları Bugün dizisi ATV ekranlarında yakında yayın hayatına başlayacak.

İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik gibi ünlü oyuncuların başrollerinde yer aldığı Ateş Kuşları dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ATEŞ KUŞLARI DİZİSİ KONUSU NE?

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık… Sokak çocuklarının kaderi, ya mapus ya mezardır teması ile ekranlara gelen dizi adından sıkça söz ettiriyor.

Kaderlerine karşı koyan 5 çocuk çıkarken dizin teması ise yüreklere dokunuyor. Kendilerine “Köksüzler” adını veren 5 çocuktan en büyüğü 13 en küçüğü ise 6 yaşındadır. Çöpten buldukları 40 günlük bebek ile başlayan hikayede neler olacağı ise merakla bekleniyor. Köksüzler’den Ateş Kuşlarına dönüşen 5 çocuk tüm zorluklara rağmen dimdik ayakta durmayı başarıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post