Balkan Ninnisi 23.Bölüm 2. Fragmanı




Balkan Ninnisi 23.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Balkan Ninnisi dizisi yeni bölümüyle 22 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Emre Bey ve Merih Öztürk’ün başrollerini paylaştığı Balkan Ninnisi dizisinden yeni fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BALKAN NİNNİSİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ayşen’in tehditlerine dayanamayan Jovanka, Güldane ve Gülsüm, Sefo’yu kurtarmak için plan yapar ve bunu başarırlar. Ertan, Arif ve Zafer’in, dükkanın paralarını dolandırıcılara kaptırdıklarını öğrenen Süleyman’la Elena, konakta büyük kargaşa çıkarır. Elena, Jovanka’yı konaktan alıp eve götürür. Olayları toparlamaya çalışan Ertan’a en büyük destek Sofya’dan gelir. Sofya, Dimitri ve adamlarıyla görüşerek olayların çözülmesini sağlar. Bu arada 21 Aralık Türkçe Eğitim Bayramı için tüm hazırlık ve süslemeleri, Süleyman’la aralarını düzeltebilmek ve onu dolandırıcı organizasyon firmasından kurtarmak için Ertan, Arif ve Zafer üstlenir…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post