Bir Küçük Gün Işığı 15.Bölüm Fragmanı
Bir Küçük Gün Işığı 15.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümü ile 12 Aralık 2022 Pazartesi günü 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerinde Berk Oktay ve Seray Kaya gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Programın son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen yapımda neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

“Sosyal Hizmetler Elif’i araştırıyor, onun sana kötü davrandığını düşünüyorlar”

Elif sosyal hizmetler uzmanın ithamıyla şoke olur. Güneş’e asla zarar vermeyeceğini anlatmaya çalışırken hakkında araştırma yapılacağını öğrenir. Dila, Elif’e zarar vermeyi başarmış daha fazlasını da yapmaya kararlıdır. Güneş’i kendi rızasıyla eve getirmeyi planlar. Bunun için biraz gözünü korkutması yeter de artar bile… Elif her yerde Güneş’i ararken Güneş’in konakta olduğunu öğrenir. Elif’in, Dila’nın açtığı davayı kazanma ihtimali düşüktür. Güneş’ten ayrılmayı hayal bile edemiyordur. Fırat ise davanın iptali için kesin bir yol bulmuştur. Elif’e, Güneş’le ayrılmayacaklarına dair söz verir. Ancak Fırat’ın hiç hesaba katmadığı bir sürpriz onları bekliyordur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post