Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm 4. Fragmanı




Bir Zamanlar Çukurova 120.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 20 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

t1n6i
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiÇolak Ağa toprakları geri almaya geliyorYirmi yılını hapiste geçiren toprak ağası Haşmet Çolak, memleketi Çukurova\’ya döner. Şimdi Haşmet Çolak için hem topraklarını hem itibarını geri alma zamanıdır. Yamanlarla geçmişe dayalı husumeti olan Çolak Ağa, hedefine Çukurova\’nın hanımağası Züleyha\’yı alır.Züleyha ve Hakan\’ın nikah günü gelip çatıyorİlişkileri ciddileşen Züleyha ve Hakan nikah tarihi alır ve evlilik hazırlıkları başlar. Davetiyeleri hazırlamaya koyulan Züleyha ve Hakan\’ın bu kararı en çok Fikret\’i etkiler. Lütfiye, nikah günü Züleyha\’yı karşısına alıp konuşacakları olduğunu söyler.Betül, intikam planlarını devreye sokuyorZüleyha\’ya yaptıklarından sonra Çukurova\’da barınamayan Betül, Hem Züleyha\’dan hem Fikret\’ten öcünü almak için kanının son damlasına kadar savaşmaya karar verir. Abdülkadir\’in Fikret\’e kumpas kurmak için montajladığı filmin kopyasını ele geçirmenin yolunu bulan Betül, Fikret\’in başına büyük bir dert açar.

Related Post