Dönence 1.Bölüm 3. Fragmanı
Dönence 1.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Dönence dizisi yeni bölümüyle 4 Temmuz Salı akşamı saat 20.00 ekrana gelecek.

Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun başrollerini paylaştığı Dönence dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

DÖNENCE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

İzleyiciye birçok duyguyu bir arada yaşatacak olan dizide kardeşlik hikayesi de ele alınacak. Caner Topçu ve Doğa Karakaş’ın, “Özgür” ve “Rüzgar” kardeşler olarak izleyici karşısına çıkacağı dizide hikayeleri herkesi derinden etkileyecek.

Dönence, Cannes’dan ödülle dönen “Exceptional” isimli dizinin uyarlaması… İsrail formatlı dizi farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa’da 2022 MİPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü.

Dönence’nin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu ise, Nuray Uslu kaleme alıyor. Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Emre Kınay, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Doğa Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Alara Bozbey, Ahmet Varlı, Arda Uysal, Berfin Ant gibi başarılı isimler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post