Dönence 6.Bölüm 2. Fragmanı
Dönence 6.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Dönence dizisi yeni bölümüyle 15 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 ekrana gelecek.

Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun başrollerini paylaştığı Dönence dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

DÖNENCE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Birçok kez karşı karşıya gelen Özgür ve Miro arasındaki gerilim her geçen gün daha da çok artarken ikili, vicdanlarıyla yüzleşip gerçekleri itiraf etme noktasına gelirler; Özgür kaçakçı damgası yemekten son anda kurtulurken yaptığının büyük bir hata olduğunu anlayıp Gece’yle ilişkilerine zarar vermemek adına durumu ona itiraf eder fakat bu itiraf ilişkilerinde bir çatırdamaya mı yol açacaktır yoksa birbirlerine kenetlenmelerini mi sağlayacaktır? Miro’nun Ceren’e duyduğu vicdan azabı, Ceren’in bundan sonraki hayatının acı gerçeğini öğrenmesiyle daha da büyüyecektir peki Miro her şeyi geride bırakıp kaçacak mıdır yoksa ne pahasına olursa olsun Ceren’in yanında mı olacaktır? Diğer tarafta ise ailesinden gizleyerek aldığı ameliyat kararıyla baş başa kalan Cem’in büyük sırrı ortaya çıkacak mıdır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post