Duy Beni 19. Bölüm Ön İzleme
Duy Beni 19. bölüm ön izleme süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. Star TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Duy Beni dizisinin yeni kısmı 10 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Caner Topçu ve Rabia Soytürk’ün başrollerinde yer aldığı gençlik dizisi Duy Beni yeni bölüm bu hafta var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=9ncUiMMpT6A

Dizinin son fragmanı ONLİNEFRAGMANLAR sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kanat Ekim’e Gaye’yle arasında bir şey geçmediğini anlatmak için çabalarken Gaye başının belada olduğunu söyleyerek Kanat’ların evinde kalmaya başlar. Burada ona yakınlaşmaya çalışır ama başarısız olur.

Okulun Güvenlik görevlisi Mevlüt, Ekim’in dolabına koyduğu kupayı kendi alarak Ekim’i kurtarmış gibi bir algı yaratır. Ekim ona müteşekkirdir ve birlikte hayvan barınağına giderler. Kanat, Ekim’i kıskanır ve peşlerinden gider.

Bu sırada Melisa, Ozan’ın Ateş yüzünden okulu bıraktığını anlar. Bu günlerde bir rüya görür ve bu rüya Ozan’ın kendisi için ne kadar önemli olduğunu anlamasını sağlayacaktır. Ozan’ın evinin önüne gidip aşkını itiraf eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post