Gaddar 3.Bölüm 2. Fragmanı
Gaddar 3.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında merakla beklenen Gaddar dizisi 2 Şubat Cuma günü saat 16.30’da izleyici karşısına çıkacak?

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın başrollerini paylaştığı Gaddar dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

GADDAR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dağhan Samet’in ailesini korumak için Müdür’ün verdiği işi mecburen yapmaya karar verir ve Yüksel’in evine gelir ancak hiç beklemediği biriyle karşılaşır, ayrıldığı sevgilisi Aydan. Yaşadığı hayal kırıklığını atlatmaya çalışırken tekinsiz tipler evi basar, Aydan ve Dağhan kendilerini tehlikenin ortasında bulur. Bir yandan bu tehlikeden kurtulmaya çalışırken bir yandan parçalanmış aşklarını umutsuzca tamir etmeye çalışırlar. Dağhan öte taraftan dağılmış ailesini toplamakla meşguldür. Başını belaya sokup karakolluk olan Rüzgar’ı alıp eve götürür, babasıyla barıştırmaya çalışır. Bir adamla kaçtığı söylenen kız kardeşi Yağmur’u da bulmak isterken Müdür’ün verdiği yeni hedef onu başka bir çıkmazın içine çeker. Dağhan yeni ve daha güçlü düşmanlar edinir. Gürkan, Samet’in ölümündeki olayla Dağhan’ın bir bağlantısı olduğundan neredeyse emindir ve işin peşini bırakmaz. Dağhan, Müdür’ün verdiği yeni görevle uğraşırken kardeşini öldürdüğü Zafer’in hastaneden kaçtığını ve peşine düştüğünü öğrenir. Zafer intikamını almak için soluğu Dağhan’ın evinde alır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post