Gecenin Ucunda 1.Bölüm 2. Fragmanı




Gecenin Ucunda 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Gecenin Ucunda dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gecenin Ucunda bu hafta yayınlanacak mı?

Fragman

ogab9
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?İş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide (Neslihan Atagül), kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girecektir… Dizide Kadir Doğulu oldukça varlıklı olan Işık ailesinin tek başına zengin olmuş büyük abisini Kazım karakteriyle seyirci karşısına çıkarken, Zuhal Olcay ise Macide’nin annesi Şermin’i oynayacak. Şermin eski saraylı ve kumarbaz bir kadındır. Erol Avcı’nın sahibi olduğu TMC Film tarafından Star TV ekranları için hazırlanan diziyi Barış Erçetin yönetirken Başar Başaran ve Emre Özdür tarafından Peride Celal’in eserinden uyarlandı.

Related Post