Gecenin Ucunda 13.Bölüm Önizleme
Gecenin Ucunda 13.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Star TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Gecenin Ucunda dizisi yeni bölümüyle 27 Aralık Salı  günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun başrollerinde yer aldığı Gecenin Ucunda dizisinden yeni fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

GECENİN UCUNDA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Macide, Ahmet’le Nermin’in tuzağına düşmüştür ve elini kana buladığını zannederken, Nermin kendini bu işin içinden sıyırmayı başarmıştır. Nermin’in suç ortağı Ahmet hastanede ölümle pençeleşirken, diğer suç ortağı Serra ise korkusundan susmakta ve basının bu yüzden derde gireceğinden korkmaktadır. Kazım, çevrilen bu oyunlardan habersiz Macide’yi düştüğü belanın içinden kurtarmaya çalışmakta, bir çıkış yolu aramaktadır. Sonunda kendini feda etmekten başka çare bulamayan Kazım, aşkı için siper olmaya hazırlanırken Nermin’in hiç beklenmedik hatası bütün dengeleri değiştirecek, taşları yerinden oynatacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post