Gelsin Hayat Bildiği Gibi 17.Bölüm 2. Fragmanı
Gelsin Hayat Bildiği Gibi 17.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni kısmı 10 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı ONLİNEFRAGMANLAR sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa müddette bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son kısımda neler yaşandı?

Yangından Sadi yardımıyla kurtarılan Songül, Karabayır Hastanesi’ne getirilirken bu olaya bakmak için görevlendirilen Derya zor bir gece geçirir. Songül’ün durumunu öğrenen Taylan ve Serdar da soluğu hastanede alır. Araz’ın bilinci hala kapalıdır. Kardeşini yitirme korkusu yaşayan Nevzat, Araz’ın yanına getirmiş olduğu kişiyle son şansını da tecrübe etmek ister. Araz duyduğu sesle gözlerini açacak mıdır?

Hastaneden yeni çıkan Songül’ün Ankara’dan almış olduğu bir telefon üzülmesine niçin olur. Son görevini yapmak için Ankara’ya gitmesi ihtiyaç duyulan Songül, Sadi’yi yanına almak istemez. Sadi Payaslı, Songül’ü bu zor gününde bir tek bırakmayı kabul edecek midir? Kıvanç hastaneye alışma periyodunu tamamladığını düşünürken işlerini yoluna koyan Sadi’nin geçmiş defterleri açarak karşısına çıkması ikili arasındaki dengeleri temelli değiştirecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post