Gül Masalı 12.Bölüm 2. Fragmanı
Gül Masalı 12.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gül Masalı dizisinin yeni bölümü 11 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Fragman

0f3xt
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiToprak ve Gonca’nın evlilik kararı Atabey Konağı’nda deprem etkisi yaratır. Canan’ın öfkesi giderek büyürken tüm hıncını Halil’den çıkarmaya ve olanlardan ötürü onu suçlamaya başlar. Kızının verdiği tepkiler Rıfat’ın endişesini artıracak boyutlara ulaşır. Toprak ve Gonca içinse henüz en zor olan aşamaya geçilmemiştir. Gonca bu kararı babasına nasıl anlatacağını kara kara düşünmektedir. Nitekim korktuğu basına gelir. Haberi alan Tahir’in tepkisi Atabeylerinkinden katbekat büyük olur. Artık bu evliliğe engel olmaktan başka hiçbir şey yoktur Tahir’in aklında. Son kozlarını kullanmaya başlayan Ece de sinsi planlar peşindedir ve bunlara Arda’yı da dahil eder. Bu arada Fuat da boş durmuyor ve Rıfat’ı her geçen gün daha da köşeye kıstırıyordur. Üst üste gelen olaylar sonrası Canan’la Rıfat’ın baskılarından iyice bunalan Halil ise hiç beklenmedik birinden yardım ister. Canan, Halil’in kendinden uzaklaşmasına izin verecek midir? Rıfat’ın, Canan’la ilgili korkuları gerçekleşecek ve geçmiş bir kez daha tekerrür edecek midir? Ece’nin arka arkaya kurduğu planlar Gonca’yla Toprak’ın arasına kara kedi sokmaya yetecek midir?

Related Post