Güzel Günler 3.Bölüm 2. Fragmanı
Güzel Günler 3.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Güzel Günler dizisinin yeni bölümü 20 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de başlayacak.

Başrollerinde Binnur Kaya ve Ecem Erkek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Güzel Günler bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

GÜZEL GÜNLER YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Selma’nın gelişiyle zor durumda kalan Mihran, nişanlısı Alya’ya gerçeği itiraf etmek zorunda kalır.

İstanbul’da umduğunu bulamayan Selma, kardeşiyle ayakta kalabilmenin yollarını arar. Bu sırada arkadaş olduğu Altan’ın başının derde girmesiyle İstanbul’un karanlık yüzüyle tanışır. Evin ortanca kızı Füsun da iki arkadaşa yardım edip, Leylim’i saklamaya çalışırken evin içinde komik bir köşe kapmaca yaşanacaktır. Kıymet bir yandan çocukların peşinde koşarken, bir yandan da Hakim’le yarışabilmek için kendini internette, hiç olmadık bir maceranın içinde bulur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post