Hayatımın Şansı 1.Bölüm 2. Fragmanı
Hayatımın Şansı 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANİZLE sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında yeni başlayacak olan Hayatımın Şansı dizisi yakında ekranda olacak.

Başrollerinde Alican Yücesoy ve Şifanur Gül gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hayatımın Şansı bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

HAYATIMIN ŞANSI DİZİSİ KONUSU

Küçük kızı ile hayata tutunmaya çalışan Yonca’nın mafya, polis ve “aşk” üçgeninde yaşayacakları hayatını tepe taklak edecektir.

Yonca, küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışan yirmili yaşlarının ortasında genç bir annedir. Bir yandan hayatın zorlukları ile tek başına boğuşurken, bir yandan da Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, hayatını değiştiren bir teklif alır. Artık Yonca için yeni bir hayat başlıyordur. Ama bilmediği; yağmurdan kaçarken, doluya tutulacağıdır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post