Kardeşlerim 127.Bölüm Fragmanı
Kardeşlerim 127.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kardeşlerim dizisi 4 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de sizlerle.

Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu’nun başrollerini paylaştığı Kardeşlerim dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hurda arabanın içinde sıkışıp kalan Ömer ile Sarp, ne yapacaklarını bilmez halde çırpınırlarken, başlarına aldıkları asıl beladan habersizdirler. Gökhan tarafından yaralanan Ayla, apar topar hastaneye kaldırılırken, Gökhan ise Berk’e gelen beklenmedik telefonla bu sefer sert kayaya toslar. Ataman Koleji’nde yapılacak olan deneme sınavı, tüm çocuklarda panik ve gerginlik yaratır. Fatma’nın, Orhanlara destek olmak için evlerine gelen Şevval’le ilgili başka planları vardır. Akif ve Süreyya cephesinde gelişmeler yaşanırken, Gökhan’la ilgili birtakım gerçekleri öğrenen Yasmin ve Aybike, hiç ummadıkları bir durumun içine düşerler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post