Kasaba Doktoru 1.Bölüm Önizleme
Kasaba Doktoru 1.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Kasaba Doktoru dizisinin ilk bölümü 8 Nisan Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kasaba Doktoru bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

ktbsg
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiYönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ü gördüğümüz dizinin senaryosunu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleme alıyor. Dr. Romantic adlı Kore yapımı bir diziden uyarlanan Kasaba Doktoru’nda parlak kariyerini bırakıp bir kasaba hastanesinde çalışmaya başlayan doktor Kemal ve kahraman doktorların etkileyici hikayesi ekranlara gelecek.Üç idealist doktorun başından geçenleri izleyeceğimiz Kasaba Doktoru’nda, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vadeden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Ali’nin (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi konu alınacak. Ali Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

Related Post