Kasaba Doktoru 27.Bölüm 2. Fragmanı
Kasaba Doktoru 27.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kasaba Doktoru yeni bölümü ile 14 Aralık Çarşamba  akşamı 20.00’de izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kasaba Doktoru bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KASABA DOKTORU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Hakan ve Yalçın uçurumun dibinde, Şeref ise ameliyathanededir ve durumu kötüye gitmektedir. Başta Mine olmak üzere herkes gergin ve çaresiz bir şekilde Hakan’ı beklemektedir. Hakan, zorlukla arabasını Uluçınar’ın bahçesine sürer. Yan koltuğunda yine bilinçsiz bir şekilde Yalçın oturmaktadır. Ekip Hakan ve Yalçın’a müdahale eder. Yalçın’ın durumu kritiktir, acil ameliyata alınır. Berk babası, Mine sevdiği adam için korku içindedir. Leyla ve Ömer, Yalçın’ı kurtarmaya çalışır fakat Yalçın’ın hayatı tehlikededir. Kendine gelen Hakan ameliyata girer ancak ellerindeki titreme ekibin dikkatinden kaçmaz. Hakan, Yalçın’ı adalete teslim etmek için uyanmasını beklemektedir fakat işler beklediği gibi gitmez. Hakan babasının hayatı tehlikeye girdiği için Yalçın’a karşı öfkelidir. Şeref’in ikinci bir ameliyata girebilmesi için beklenirken, herkes Hakan’ın bu operasyonun altından kalkıp kalkamayacağını düşünmektedir. Hakan, Şeref’i Leyla’ya emanet eder. Leyla bu sorumluluğun altında ezilirken Ömer ona destek olur. Leyla ve Ömer yakınlaşır. Berk, herkesin babasını suçlamasından rahatsızdır. Onun yanında olan tek kişi Nazlı’dır. Berk artık Nazlı’dan hoşlandığına emin olur. Büyük ameliyat günü gelir, Şeref ameliyat olacaktır. Hakan babasını kurtarabilecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post