Kendi Düşen Ağlamaz 19.Bölüm Fragmanı
Kendi Düşen Ağlamaz 19.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT1 ekranlarında merakla beklenen Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 9 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

Hakan Yılmaz ve Selen Soyder’in başrollerini paylaştığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Bir yalanın içinde daha fazla yaşamak istemeyen Alize, tüm gerçeği Kadir’e anlatıp ortadan kaybolur. Alize’den kimse haber alamaz. Serkan ise sırrı açık eden Alize’ye çok öfkeli olsa da aşkı öfkesinin önüne geçer ve onu aramaya başlar. Serkan, Alize’yi kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde bulur ve ondan evliliklerine bir şans daha vermesini ister. Bu seferki yalansız, gerçek bir evlilik olacaktır. Ancak Alize çıktığı eve geri dönmemekte kararlıdır. Hal böyle olunca Serkan da çözümü yeni bir eve taşınmakta bulur. Alize artık kendi evinin hanımı olacaktır. Bu duruma hazırlıksız yakalanmıştır. Ancak hiçbir konuda yenilgi kabul etmeyen Alize’nin bu konuda da başarısız olmaya niyeti yoktur. Diğer yandan Alize, Serkan’la yalnız kalacak olmanın da gerginliği içindedir. Aynı evde yaşamalarına rağmen Serkan’a karşı inadı hala kırılmamıştır. Alize’nin yine Serkan’la bir konuda inatlaşması Alize’nin hayati tehlike atlatmasına yol açınca Serkan sonunda Alize’yle olamayacağına karar verir. İkili arasında ipler kopma noktasına gelirken Alize, beklenmedik bir hamle yapar ve Serkan’a artık evliliklerini gerçekten yaşamak istediğinin sinyalini verir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post