Kirli Sepeti 26.Bölüm 2. Fragmanı
Kirli Sepeti 26.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 24 Mart Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Medine hayallerine açılan kapıyı kendi elleriyle kapatınca işi halletmek yine Songül’e düşer. Songül, Medine’nin arkasını toplarken hayatında ilk defa başka bir kadına tercih edilmenin verdiği acı şoku yaşar. Hem de tek oğlu İlkkan tarafından… Kendi duygularını bir yana bırakıp başkasına yardım peşinde koşan bir diğer isim ise Hayriye’dir. Ne yazık ki hiçbir iyilik cezasız kalmazmış… Hayriye bir başkasının hayatını kurtarma pahasına hem tutunduğu tek dal olan işinden hem de aşkından olur. Şans bir kere daha Songül, Hayriye ve Medine’nin kapısını çalar. Peki bu defa açmaya hazırlar mıdır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post