Korkma Ben Yanındayım 5.Bölüm Fragmanı
Korkma Ben Yanındayım 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Now TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Korkma Ben Yanındayım dizisi yeni bölümüyle 6 Nisan Cumartesi günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu’nun başrollerini paylaştığı Korkma Ben Yanındayım dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KORKMA BEN YANINDAYIM BÖLÜM ÖZETİ

Aradan tam 7 sene geçer. O 7 senede neler olmuştur neler… İnci, her şeye rağmen doktor olmayı başarmış ve Masal’ına kavuşmuştur. Tüm bunları yalnız başarmak zorunda da kalmamıştır. Masal’ına çok iyi bir baba olan birinin yardımını almıştır. Her ne kadar bu yardımcı melek İnci’nin hayalindeki kişi olmasa da mutlu bir hayat sürdürmektedirler. Fakat İnci’yi yeni bir sürpriz beklemektedir. İnsan geçmişinden kaçamazmış. Kader, İnci’yi yeniden geçmişi ile yüzleştirmek zorunda bırakır ve maalesef herkes geçmişin yükünün altından kalkabilecek güce sahip değildir. Peki bu sefer bu yükün altında ezilen kim olacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post