Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 23.Bölüm 2. Fragmanı
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 23.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin yeni bölümü 6 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek

Başrollerinde Uğur Güneş ve Dilin Döğer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sultan Nureddin, kendisine ihanet eden kardeşi Mevdud’un boynuna yay kirişini dayamıştır. Selahaddin ise Karategin’in de desteği ile Şam’ı ele geçirmeyi başarıp, Avram’ı da işlediği büyük suçlardan ötürü infaz etmiştir.

Sultan Nureddin, Mevdud’u infaz edecekken, anneleri Kutlu Hatun savaş meydanına gelir ve buna engel olur. Annesi için Mevdud’u öldürmekten vazgeçen Sultan Nureddin, Mevdud’a ağır bir ceza verir.

Selahaddin’in Şam’ı geri aldığını ve ona yardım edenin Karategin olduğunu öğrenen Dolat ise öfkeden deliye döner. Karategin’in kendisine ihanet ettiğini düşünen Dolat ona hesap sormak ister. Fakat Selahaddin, Karategin’i Dolat’ın insafına bırakmaz. Bu durum Dolat ile Nureddin arasında gergin olan iplerin kopmasına yol açar. Dolat, Zengi Topraklarında konumunu güçlendirmek için Anadolu’dan oğlu İltutmuş önderliğinde bir ordu getirmeye karar verir.

Dolat ile Nureddin arasında büyük bir çatışma olduğunu bilen Bernard, durumu fırsata çevirir. Zengi ile Selçuklu arasındaki düşmanlığı körüklemek ve Dolat’la olan ilişkisini sağlamlaştırmak için korkunç planını devreye sokar.

Sultan Nureddin alenen savaş ilan eden Dolat’ı durdurabilecek midir? Kutlu Hatun’un gelişi saraydaki dengeleri nasıl değiştirecektir? Selahaddin, Bernard’ın tuzaklarını bozup Selçuklu Devleti ile Zengi Devleti arasında başlayan büyük fitnenin önüne geçebilecek midir? Gazze’yi fethe yönelecekken etrafını saran ihanet ve kumkuması bertaraf edebilecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post