Kuruluş Osman 79.Bölüm Fragmanı
Kuruluş Osman 79.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 26 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Ragıp Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

l4ga3
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiGöktuğ\’u şehit eden Geyhatu, emrindeki nökerlerle Selçuklu askerlerini alt ederek Osman Bey\’i ele geçirir. Osman ve alpleri bu cendereden nasıl çıkacaktır? Tekfur Nikola, Kosses\’i Konstantinopolis\’e götürüp imparatora teslim etmek isterken, Turgut Bey ve alpleri Nikola\’yı engellemek için harekete geçer ancak Turgut Bey, Nikola tarafından yakalanır.Osman Bey\’in yokluğunda posta oturan Gündüz Bey ise Kayı Obası\’nda beylik toyu kurmaya hazırlanmaktadır. Gündüz Bey, hatunları obadan sürgün etmeye karar verince; Bala Hatun, Malhun Hatun ve Selcan Ana, Osman Bey\’in emanetini korumak için and içer. Obadan ayrılan hatunların uğradığı saldırıda Selcan Ana yaralanır.

Related Post