MasterChef Türkiye 160.Bölüm Fragmanı
MasterChef Türkiye 160.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TV8 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen MasterChef Türkiye dizisi yeni bölümüyle 18 Aralık Pazar günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna’nın başrollerinde yer aldığı MasterChef dizisinden yeni fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

https://youtu.be/1iy5QEuuvEc

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de yeni sezon için hazırlıklar sürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’de bu yıl yine rekabet ve heyecan dolu bir sezon yaşanacak. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve anlatan yarışmalar arasında yer alan MasterChef’te bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacılar, hem kendilerini geliştirip hem de yarışmanın en iyisi olabilmek adına boy gösterecek. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında sizlerle!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post