Maviye Sürgün 10.Bölüm 2. Fragmanı
Maviye Sürgün 10.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Maviye Sürgün dizisi yeni bölümüyle 16 Ağustos Çarşamba akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Damla Sönmez ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştığı Maviye Sürgün dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

MAVİYE SÜRGÜN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ali, Defne ve Murat’ın da yardımıyla Ozan’ın planlarını ele geçirir. Ozan’a büyük bir darbe vurmaya hazırlanan Ali bu defa istediğini elde edebilecek midir?

Seval’in gelişi Ozan’ın dengesini bozmuştur. Üstelik Seval, Ayda’m Otel’de kalmaktadır. Komada olan Ricardo’nun ölümü Ozan ve Defne’nin hakim karşısına çıkmasına neden olur. Ali, Ricardo’nun uyuşturucu şebekesinde çalıştığını öğrenince bu işlerde parmağı olduğunu düşündüğü Ozan’ın peşine düşer. Ali, Defne ve Murat’ın da yardımıyla Ozan’ın planlarını ele geçirir. Ozan’a büyük bir darbe vurmaya hazırlanan Ali bu defa istediğini elde edebilecek midir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post