Mükemmel Eşleşme 1.Bölüm 2. Fragmanı
Mükemmel Eşleşme 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Mükemmel Eşleşme dizisinin ilk bölümü 16 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mükemmel Eşleşme bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

1tabs
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Eğlenceli aile komedisi sevenlerin kaçırmaması gereken, kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı yeni TRT 1 dizisinin adı Mükemmel Eşleşme olarak belirlendi… Diziyi Birol Güven kaleme alırken, Altın Portakal ödülü de kazanmış olan ünlü yönetmen Emre Kavuk çekecek.Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu edinen dizide Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim , Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan ve Ayhan Taş gibi ekranların sevilen isimleri yer alıyor.

Related Post