Mükemmel Eşleşme 7.Bölüm Fragmanı
Mükemmel Eşleşme 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mükemmel Eşleşme dizisinin yeni bölümü 27 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mükemmel Eşleşme bu hafta yayınlanacak mı?

Fragman

eatgb
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özetiİki ailenin nişanı atmasından Pınar ve Kerem habersizdir. Fadime ve Firuze, Pınar’a bu durumu nasıl anlatacaklarını düşünürlerken, Mevsim’in kaybolduğu haberini alırlar. Mevsim’in kaybolması ailede büyük bir paniğe yol açar. Herkes Mevsim’i bulmak için seferber olmuşken, Mevsim, Kerem’in eski sevgilisi Ece tarafından bulunarak eve getirilir. Ece, yurt dışından Kerem için geri dönmüştür. Kerem ve Pınar’ı ayırmayı kafasına koymuştur. Bütün bu olanlar Ece’nin büyük planının bir parçasıdır. Kerem ve Pınar nisan için tarih belirlediklerini ailelerine iletirken, iki ailenin kavga ettiğini ve nişanın bozulduğunu öğrenirler. Bu durum karşısında ne yapacakları merak konusudur. Fadime, esrarengiz adam ile görüşmeye devam etmektedir. Fadime’nin gizli saklı işleri Ahmet’in dikkatini çeker. Ahmet, bu konuyu öğrenmek için Fadime’nin peşine düşer. Fadime’nin hayatına giren bu adam kimdir?

Related Post