O Kız 1.Bölüm Fragmanı
O Kız 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan O Kız dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı O Kız bu hafta yayınlanacak mı?

Fragman

8u9qf
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Focus Film tarafından Kanal D ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Özlem Günhan otururken, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu Erkan Petekkaya, O Kız dizisinde Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Related Post