Ruhun Duymaz 2.Bölüm Fragmanı
Ruhun Duymaz 2.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında merakla beklenen Ruhun Duymaz dizisinin yenin bölümü 31 Temmuz 2023 Pazartesi akşamı 20.00’de ekrana gelecek.

Burcu Özberk ve Şükrü Özyağcılar’ın başrollerini paylaştığı Ruhun Duymaz dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

RUHUN DUYMAZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

O3 Medya tarafından Fox TV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek otururken, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor.

Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’ın yanısıra Tuğrul Tülek, Aslı Sümen ve Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Başarılı bir ajan olan Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) aylardır peşinde olduğu elmas kaçakçısı Civan Koral’ı (Tuğrul Tülek)yakalamak üzere peşindedir. Bu operasyon için Civan’ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen)’i kendine aşık etmiş ve onunla mesafeli bir ilişki yürütmektedir. Planı tıkır tıkır ilerlemektedir. Ta ki hiç tanımadığı Ece (Burcu Özberk) adında bir kadın hayatına girene kadar. Hilal’in Londra’dan gelen arkadaşı Ece, tanışır tanışmaz Onur’un bir işler karıştırdığından şüphelenmeye başlar. Ece, Onur’un operasyonuna bomba gibi düşer ve her şeyi altüst eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post