Şahane Hayatım 9.Bölüm Fragmanı
Şahane Hayatım 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında heyecanla beklenen Şahane Hayatım dizisi 27 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile sizlerle buluşacak.

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ŞAHANE HAYATIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Şebnem, Onur’un boşanmak istediğini öğreniyor! Ancak sessiz sedasız, hele de çocukları olmadan gitmeye niyeti hiç yok. Gümüşçüler, Şebnem’in arkasından iş çevirmenin bedelini çok ağır ödeyecek. Şebnem planını devreye koyuyor ve Gümüşçüler için yer yerinden oynuyor.

Mesut mesleğiyle Şebnem arasında sıkıştı kaldı! Bir tarafı en küçük ipucunun peşine düşmek isterken diğer tarafı Şebnem’in suçsuz olmasını istiyor. Fakat Şebnem’in hamleleri onu hiç beklemediği bir yere savuruyor. Acaba Mesut, Şebnem’e olan aşkı için mesleğini feda etmek zorunda mı kalacak?

İzbandut, Şebnem’i sonunda yakaladı. İzmir’e gidip ameliyat olduğu hastaneye kadar bulan İzbandut, onları sonsuza kadar hapse gönderebilecek bilgilere sahip Şebnem’in yaşamasına izin verecek mi? Yoksa diğer cephelerde savaşmakta olan Şebnem yolun sonuna mı yaklaşacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post