Seni Kalbime Sakladım 1.Bölüm Fragmanı
Seni Kalbime Sakladım 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Seni Kalbime Sakladım dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Seni Kalbime Sakladım bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

9fyq3
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?İdareten İki farklı hayat, iki ayrı dünya…Zeynep ve Civanmert, kaderlerindeki aşktan kaçabilecekler mi?Bu yaz TRT ekranlarında yayınlanacak olan iddialı yapımın yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme alıyor. Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz’ın başrol oynadığı projenin ikinci ana kadın karakteri Akyıldız oldu. İki başarılı oyuncu El Kızı dizisinden sonra ikinci kez aynı dizide buluştu. Dizinin genel hikayesi en kısa sürede bu sayfada olacak.

Related Post