Seversin 8.Bölüm Fragmanı
Seversin 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Seversin dizisinin yeni bölümü 20 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Seversin bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

fkg4z
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Asya’nın son anda yaptığı sürpriz manevrayla Tolga’nın planı mahvolmuştur. Aşk oyunu evliliğe kadar sürecek gibi gözükmektedir. Bir an önce bu durumdan kurtulmak isteyen Tolga, Asya’ya karşı yeni bir plan tasarlayarak uygulamaya başlar.Bahri, Asya ve Tolga’ya Kore’den bir medya devinin CEO’su Bay Kim’in projeyle ilgilendiği haber verir. Şirket diziyi Uzak Doğu’da yayınlamak için anlaşmak niyetindedir. Bu anlaşma, eğer gerçekleşirse Asya ve Tolga’nın kariyerlerine çok olumlu yansıyacaktır. Ancak Bay Kim oyuncuların özel hayatlarını çok önemseyen biridir ve Tolga’nın çalkantılı hayat hikayesi onu tedirgin etmektedir. Acaba Tolga, Asya sayesinde uslandığını Bay Kim’e ispat edebilecek midir?

Related Post