Sevmek Zamanı 1.Bölüm 4. Fragmanı
Sevmek Zamanı 1.Bölüm 4. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Sevmek Zamanı dizisinin ilk bölümü 20 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İlhan Şen ve Deniz Işın gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diğer Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

sghou
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiBir günde hayatları tümüyle değişen, birbirlerinin hayatlarını dramatik biçimde değiştiren Firuze ve Kaan’ın hikayesi…Süreç Film’in ATV ekranları için hazırladığı dizinin yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban oturuyor. Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı ve yaz sezonunun merakla beklenen yeni projesinde İlhan Şen ile Deniz Işın’ı çift olarak görüyoruz. İlhan Şen Kaan karakterine hayat verirken partneri Deniz Işın ise Firuze olarak karşımıza çıkacak.

Related Post