Sıfırıncı Gün 1.Bölüm Fragmanı
Sıfırıncı Gün 1.Bölüm Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Sıfırıncı Gün dizisinin ilk bölümü yakında ekrana gelecek.

Başrollerinde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisi ne zaman başlayacak?

https://youtu.be/CgD7JKOUDsc

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

SIFIRINCI GÜN KONUSU NE?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de yeni sezon için hazırlıklar sürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’de bu yıl yine rekabet ve heyecan dolu bir sezon yaşanacak. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve anlatan yarışmalar arasında yer alan MasterChef’te bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacılar, hem kendilerini geliştirip hem de yarışmanın en iyisi olabilmek adına boy gösterecek. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında sizlerle!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post