Son Nefesime Kadar 1.Bölüm 3. Fragmanı
Son Nefesime Kadar 1.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde Fragmanlarim sitesinde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Son Nefesime Kadar dizisinin ilk bölümü 23 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Ertan Saban ve Emre Kınay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Son Nefesime Kadar bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

047a9
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/embed/x9FXkcLeMDI- 57

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı Hatice Meryem karakterinin dramatik hikayesini konu alan dizi, psikolojik sorunları olan bir polis karakterinin, bir kayıp davası üzerinden yaşadıklarını anlatacak.Happy Valley adlı diziden uyarlanan yerli yapımda Catherine Cawood rolünde Nurgül Yeşilçay, Tommy Lee Royce rolünde Emre Bey, Catherine’in eski kocası Richard Cawood karakterinde Emre Kınay izleyicilerin karşısına çıkacak. Ertan Saban ise dizinin yeni karakteri olarak öne çıkacak.Deniz Dikilitaş’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve başrollerini Nurgül Yeşilçay, Ertan Saban, Emre Kınay, Begüm Birgören, Emre Bey, Baran Bölükbaşı ve İpek Filiz Yazıcı gibi önemli isimlerin paylaştığı dizi yakında ekranlarda olacak.

Related Post