Son Nefesime Kadar 4.Bölüm 2. Fragmanı
Son Nefesime Kadar 4.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Son Nefesime Kadar dizisinin yeni bölümü 16 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Ertan Saban ve Emre Kınay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Son Nefesime Kadar bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

vno18
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Mihri, Sevda’nın ölümüyle geçmişe üzücü bir yolculuk yapar. Bir kez daha ellerinden kayıp giden bir genç kızın hayatını kurtaramadığı için kendini suçlu hisseder.Ejder’in geride bıraktığı ipuçlarını ustalıkla birleştiren Mihri, sonunda Hazan’ı kurtarır.Ejder’le giriştikleri amansız bir mücadele sonrası gözlerini hastanede açan Mihri’nin ilk işi Ejder’i yakalayıp yakalamadığını sormak olur.Bu sırada Umut aile içinde sebep olduğu yeni bir trajediden dolayı zor günler geçirmektedir.Mihri hastaneden çıktıktan sonrada Ejder’in peşini bırakmaya niyetli değildir.Ejder’in bu kez de Umut’u kaçırması Mihri’yi çıldırma noktasına getirir. Mihri, canını dişine takarak Umut’u bulmak için saatlerle yarışmaya başlar. Bu arayışta ona destek olan sürpriz biri daha vardı; Vedat Kuloğlu.

Related Post