Taçsız Prenses 10.Bölüm Fragmanı
Taçsız Prenses 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Taçsız Prenses dizisi yeni bölümüyle 28 Mart Salı akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerini paylaştığı Taçsız Prenses Işığı dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TAÇSIZ PRENSES YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Beklenmedik bir gelişme Evgin’in evlilik teklifini yarıda keser ve İstar’la ikisi artık bıçakları tamamen çekerler. Ama İstar’ın sırrını öğrenen Masal, Evgin’le Yağmur’un eline her şeyi değiştirebilecek bir koz verir. Diğer taraftan kızına istediği hayatı bir türlü sunamayan Şirin gözünü karartır ve Fuat’ı acı bir gerçekle yüzleştirir. Yağmur hayatında ilk kez annesini köşeye sıkıştırır. Ama sonunda barışmaz denenler barışır ve yeni aileler kurulurken bütün hayatı alt üst olan Masal olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post