Tetikçinin Oğlu 2.Bölüm 2. Önizleme
Tetikçinin Oğlu 2.Bölüm 2. Önizleme hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Tetikçinin Oğlu dizisi 18 Nisan Salı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’un başrollerinde yer aldığı Tetikçinin Oğlu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TETİKÇİNİN OĞLU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Korkmaz, yıllar sonra bulduğu oğlu Metin’i korumak için hayatının en büyük sınavını verir. Nefes kesen bir mücadelenin sonucunda Metin’i kurtarmayı başarsa da İskender enselerindedir. İskender adım adım iz sürerek Metin ve Korkmaz için çemberi daraltır. Korkmaz ve Metin, içine düştükleri cenderede nefes bile alamazlarken, sürpriz bir isim onlara yardım edecektir.

Yıllarca babasız büyüyen Metin’in Korkmaz’ı kabul etmesi hiç kolay olmazken Sibel ve Erol da tehlikenin tam ortasındadır.

Korkmaz, İskender’le yüzleşerek ondan oğlu için son bir şans ister. Metin ise sevdiklerini korumaya çalışırken kendisini hiç beklemediği bir anda İskender’in karşısında bulur…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post