Tozluyaka 26.Bölüm Fragmanı (Final)
Tozluyaka 26.Bölüm Fragmanı (Final) hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Tozluyaka dizisi yeni bölümüyle 25 Aralık Pazar günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Emre Kınay ve Dolunay Soysert’in başrollerinde yer aldığı Tozluyaka dizisinden yeni fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TOZLUYAKA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Kenan ne yaparsa yapsın gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Bu defa kurtulmak için daha sert oynayacaktır. Fakat Derya ve Önder’in aşkı Kenan’ın tüm oyunlarından daha güçlüdür.

Ali ise tüm bu gerginliklerin arasında hayatının fırsatını yakalamıştır. Yurt dışında futbol kariyeri. Ama önünde büyük bir engel vardır o da Berk. Öfkesiyle ve kıskançlığıyla Ali’yi harcayacak kadar ileri gidecektir Berk.

Tüm bunları olurken, Derya’nın evliliğinin anlaşmalı bir evlilik olduğunu öğrenen Çağrı çok pişmandır söyledikleri için. Ali ve Derya’ya karşı mahcuptur ve bu durumu düzeltmek niyetindedir. Tüm bunlarla uğraşırken sevgilisinin de kendisinden uzaklaştığını düşünüyordur. Oysa Zeyno öğrendiği gerçekleri söyleyemediği için kaçıyordur.

Sırlar artık ortaya çıkmaya hazırdır. Nesrin, Zeyno’yu susturmaya çalışırken karşısında Derya’yı bulacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post