Veda Mektubu 1.Bölüm 2. Fragmanı
Veda Mektubu 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Veda Mektubu dizisi yeni bölümüyle 27 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de ekrana gelecek.

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk’ün başrollerinde yer aldığı Veda Mektubu dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Most Yapım tarafından Kanal D ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş otururken, senaryosu Deniz Akçay tarafından kaleme alınıyor. Bir anne ve kızlarının başından geçen olayları izleyeceğimiz dizide Nurgül Yeşilçay “Alanur” olarak karşımıza çıkarken, Selim Bayraktar Ziya karakterine, Rabia Soytürk ise Alanur’un kızı Aslı’ya hayat verecek.

Dizi, yıllar önce bir mektup yüzünden ayrılan aşıkların çocukları üzerinden gelişecek hesaplaşmayı ekrana getirecek.

Vaktinde yaşayamadıklarımız, ifade edemediklerimiz, korktuklarımız, kaçtıklarımız, cesaret edemediklerimiz, çocuklarımızın üzerinden hayatımıza girer ve en büyük sınavımız olur. Peki siz bu sınava hazır mısınız?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post