Veda Mektubu 11.Bölüm FragmanıVeda Mektubu 11.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Veda Mektubu dizisi yeni bölümüyle 15 Mayıs Pazartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk’ün başrollerini paylaştığı Veda Mektubu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Aslı, Mehmet’in üzerine kapıları kapatmasıyla çıldırır ve kimselere görünmeden kaçar. Alanur bir yandan, Mehmet bir yandan Aslı’yı ararken, Mina, Hatice’nin Alanur’a muhbirlik yaptığını öğrenir ve elindeki güç evdeki bütün kuralları alt üst eder. Ziya, Aslı’nın evden kaçmasında Seher’in parmağı olduğundan emindir. Artık sırlarla dolu yaşamak Ziya’ya ağır geliyordur, Mehmet’e her şeyi anlatacağını söyler.

Aslı’nın arkadaşlarıyla eğlendiği videoları gören Mehmet sinirden çıldırıp Aslı’nın yanına gider. Bütün gece süren kavga onlar için bir dönüm noktasıdır. Artık vermeleri gereken ciddi kararlar vardır… Seher, Ziya’yı Mehmet ile konuşmaması için ikna etmeye çalışır ama Ziya kararını vermiştir. Seher’in de yapması gereken karanlık yüzünü ortaya çıkarmaktır. Aslı, Alanur’a bebek ile ilgili aldığı kararı açıklarken, Ziya da Mehmet’e tüm gerçeği anlatmak üzeredir. Ama o an, herkesin hayatı değişir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post