Vermem Seni Ellere 5.Bölüm Fragmanı
Vermem Seni Ellere 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında yayınlanan Vermem Seni Ellere dizisi 16 Temmuz Pazar akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.
Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı Vermem Seni Ellere dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

VERMEM SENİ ELLERE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Zeliş düğünde, bir anlığına Hande’yi görmüştür ama Hande aynı hızla yok olmuştur. Mehmet ise çekirge misali bir sıçrar, iki sıçrar, üçte Hande’nin tam karşısına düşer. Ancak Mehmet Hande belasından kurtulmak için herkese oynadığı oyunu oynamaya karar vermiştir. Zeliş’in ise içi içini yemektedir. Mehmet’e şaşkın gözlerle bakıp ardından kaybolan o gizemli kadının peşine düşmeye karar verir. Ancak Zeliş’ten başka kimse öyle bir kadın görmemiştir. Zeliş tam delirdiğini düşündüğü an düğündeki öyle bir detaydan Hande’nin varlığını ispatlar ki, geriye bu kadına ulaşmak kalmıştır. Kimdir bu kadın?
Mehmet’in geçmiş hayatından çıkıp gelen bir sevgili midir? Yoksa karısı mıdır? Zeliş kafayı takmıştır bir kere. Sorularına cevap bulmanın yollarını arayacak, Mehmet’in hafızasını türlü yöntemlerle tetiklemeye çalışacaktır. Hande’nin ise Mehmet’in peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur. Mehmet’i elde etmek için şeytanın aklına gelmeyecek bir yöntemle kolları sıvayacaktır. Köşe bucak Hande’yi arayan Zeliş hiç beklemediği bir anda kendini Hande’nin karşısına buluverir. Sonunda bu gizemli kadının kim olduğunu öğrenecektir. Mehmet ise Hande ve Zeliş’in karşı karşıya gelmesiyle birlikte yolun sonuna gelmiştir. Hande’nin ağzından öyle kelimeler dökülür ki Mehmet’in kimliğinin açığa çıkması an meselesidir. Belki de Zeliş sonsuza kadar Mehmet’ten vazgeçmek zorunda kalacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post