Yalı Çapkını 8.Bölüm 2. Fragmanı
Yalı Çapkını 8.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalı Çapkını dizisinin yeni kısmı 11 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Yalı Çapkını bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı ONLİNEFRAGMANLAR sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa müddette bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son kısımda neler yaşandı?

Yusuf, Seyranların uzaktan akrabası bulunduğunu söyleyerek yalıda iş bulur. Ferit ise bu duruma oldukca sinirlenir ve Seyran’la olan sona eren ile alakalı konuşmak için ona tüm günü birlikte geçirmeyi öneri eder.

Fuat ise Suna’yla çalışmaya devam eder. Halis Ağa’nın Kazımlara ziyareti, Hattuç ile eski defterlerin açılmasına niçin olur. Suna ve Seyran’ın Fuat ile Ferit’le çıkmış olduğu yiyecek ise beklenmedik bir sürprizle sonlanır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post